Wymiana płynu w custom loopach Warszawa Raszyn

Płyn chłodzący znajdujący się w komputerowych układach chłodzenia, powinien być regularnie wymieniany, a sam układ czyszczony oraz dezynfekowany. Długotrwałe korzystanie z chłodziwa bez jego wymiany powoduje, że w układzie zaczynają rozwijać się glony oraz może pojawić się korozja lub szlam. Sam płyn również ulega degradacji, tracąc kolor, a rurki barwią się i wyglądają coraz mniej estetycznie. Skorzystaj z fachowej pomocy specjalistów z X-Connect.

Chłodzenie komputerów Warszawa Raszyn

Świadczymy usługi konserwacji wodnych układów chłodzenia zbudowanych z rurek giętkich orasz sztywnych. Zajmiemy się wymianą płynu, sprawdzeniem kondycji elementów układu, wyczyścimy układ z osadów oraz glonów. Co więcej, zajmiemy się także czyszczeniem wnętrza komputera, wymianą past termoprzewodzących i termopadów. W razie potrzeby wymienimy także rurki lub zaaranżujemy nowy układ rurek i zbiorników.

Naprawa komputerów stacjonarnych Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *