O firmie

 

Firma X-Connect powstała w lipcu 2015 r. Głównym planem było stworzenie lokalnego serwisu urządzeń elektronicznych, który przerodzi się w ogólnopolskie centrum serwisowe z punktami w całym kraju. Na chwilę obecną działamy na terenie powiatu Pruszkowskiego, Piaseczyńskiego oraz w południowej części Warszawy.
Raszyn - Warszawa - Piaseczno - Pruszków - Nadarzyn - Michałowice - Komorów - Zalesie Górne - Brwinów - Piastów 
Działalność rozwija się bardzo dynamicznie i rozszerzamy zakres świadczonych usług. Działamy bardzo profesjonalnie i tanio na tle konkurencji co potwierdzają nasze dobre opinie na facebooku i referencje na stronie internetowej. Na chwilę obecną firma podzielona jest na 3 działy - serwis urządzeń elektronicznych, studio reklamowe i usługi teletechniczne.
Nasza firma posiada wielu partnerów biznesowych z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy. Ufamy naszym partnerom i możemy z czystym sumieniem polecać ich usługi naszym klientom. Na chwilę obecną nie posiadamy swojego lokalu usługowego, ale pracujemy nad tym, aby nasi klienci mogli nas odwiedzać w nowoczesnym salonie X-Connect.

xconnect-small
 

Dane firmy

X-Connect Dawid Szczepanek
ul. Prosta 5a, 05-090 Raszyn
NIP: 5342505326, REGON: 361713051