BEZPŁATNA WYCENA

Wycenimy Twój projekt

30 DNI WSPARCIA

Wsparcie projektu

ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Dostępni cały czas

JESTEŚMY SZYBCY I TANI

Wykwalifikowani pracownicy

Facebook

Podstawowe działania reklamowe dla Twojej firmy!

Strona internetowa

Pokaż swoją wizytówkę w internecie. Zrób to w formie wizytówki, strony lub nowoczesnego portalu internetowego zgodnego z urządzeniami mobilnymi.

01.
SEO Pozycjonowanie

Dzięki usłudze pozycjonowania Twoja strona znajdzie się na szczytach przeglądarek, a Ty pozyskasz nowych odwiedzających czyli potencjalnych kilentów.

02.
Portale społczenościowe

Prowadzimy portale społecznościowe, organizujemy i zarządzamy treścią i sprawiamy, że profil Twojej firmy w internecie staje się ciekawszy dla użytkowników.

03.
Materiały reklamowe

Projektujemy i organizujemy materiały reklamowe m. in. magnesy, bannery, roll'upy oraz wizytówki, ulotki i broszury. Ponadto tworzymy loga i szablony na allegro.

04.
Monitory reklamowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania Digital Signage. Dzięki cyfrowej reklamie zaoszczędzisz na materiałach, a Twoje materiały przyciągną uwagę przechodniów.

05.

Chcesz wycenić projekt?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę strony internetowej lub innej usługi z naszej oferty.

Studio reklamowe

Studio reklamowe Raszyn Warszawa - X-Connect Studio reklamowe - Projektowanie stron internetowych, Pozycjonowanie stron www, Projekty graficzne i wydruki oraz wyklejanie. Profesjonalne usługi marketingowe dla Twojej firmy! Nasze usługi oferujemy na terenie powiatu Pruszkowskiego, Piaseczyńskiego i w południowej części Warszawy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej..

FAQ

W przypadku pakietów abonamentowych klient zaczyna płacić w momencie gdy znajdzie się na 1 stronie pod hasłem głównym, które wyznaczył przed pozycjonowaniem. Gdy klient zdecyduje się na pakiet jednorazowy to od niego zależy czy zastosuje się do instrukcji i osiągnie sukces.
Oferujemy strony www na silniku WordPress, ponieważ jest to najlepiej wspierany silnik oferujący bardzo dużo możliwości do realizacji projektów od naszych klientów. Na życzenie klienta oferujemy strony budowane od podstaw, ale trzeba się liczyć z tym, że takie strony są dużo droższe.
Oferujemy stałą współpracę przy dostarczaniu materiałów reklamowych, czy też współpracę długoterminową jeśli chodzi o obsługę stron www, prowadzenie social mediów czy też pozycjonowanie.
Tak, świadczymy usługi na terenie całego kraju. Materiały reklamowe oferujemy również w opcji z wysyłką. Usługi związane z projektowaniem stron czy pozycjonowaniem nie musi odbywać się lokalnie.
Tak, wyklejamy pojazdy samochodowe w tym samochody osobowe i ciężarowe, które nie mają jakichś skomplikowanych powierzchni.
Maksymalnie do 7 dni roboczych zamówione wydruki trafiają do klienta od momentu złożenia zamówienia. W przypadku akceptacji projektu są to maksymalnie 3 dni robocze.

Galeria naszych projektów

VRTEAM.PL
Projekt strony internetowej oraz pozycjonowanie. Pierwsza strona w Polsce pod hasłami związanymi z VR
RENTACAR4YOU
Projekt ulotki reklamowej. Realizacja i wydruk.
THEWRAPCENTER.PL
Projekt strony internetowej oraz pozycjonowanie. Strona centrum szkoleniowego z aplikacji folii 3M.
DIGITAL VITRA
Projekt strony www pod wynajem sprzętu audio wideo.

Zobacz wszystkie
000
Projekty stron WWW
00
Pozycjonowane strony
000
Zainstalowane monitory
0000
Projekty graficzne
000
Szablony Allegro