Wymiana matryc Warszawa Raszyn

Mały wypadek i ekran Twojego laptopa pokrył się kolorową pajęczyną? Trudno mleko się rozlało i pozostaje wymienić matrycę. Jednak nie powierzaj tego zadania przypadkowym ludziom. Skorzystaj z pomocy serwisu pogwarancyjnego X-Connect. Zajmiemy się wymianą uszkodzonej matrycy i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres usług związanych z naprawą i konserwacją komputerów przenośnych.

Wymiana zawiasów Warszawa Raszyn

W X-Connect wymienisz uszkodzone zawiasy pokrywy, uszkodzoną klawiaturę, wentylatory, gniazdo zasilania, wbudowaną baterię etc. Wykonujemy również zlecenia czyszczenia komputera z kurzu obejmujące również wymianę past termoprzewodzących i termopadów. Zajmiemy się także przyśpieszeniem Twojego laptopa. Zapraszamy do kontaktu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *