Wymiana klawiatur w laptopach Warszawa Raszyn

Wypadki chodzą po ludziach, chodzą też po komputerach. Klawiatura zalana kawą, albo słodkim napojem może przestać działać. Klawiatura laptopa w starciu z dzieckiem również może mieć niewielkie szanse na przeżycie. Co w sytuacji gdy nie da się jej już uratować? Skorzystaj z pomocy serwisu X-Connect. Zajmujemy się wymianą klawiatur w laptopach różnych marek, tych znanych oraz mniej znanych.

Wymiana zawiasów Warszawa Raszyn

U nas wymienisz także uszkodzone zawiasy pokrywy laptopa, uszkodzone matryce, wyrwane gniazda zasilania czy USB. Pomożemy także rozbudować starego laptopa tak aby zyskał drugą młodość. Świadczymy także usługi konserwacji laptopów polegających na gruntownym czyszczeniu, wymianie past termoprzewodzących i termopadów oraz czyszczeniem i regeneracją lub wymianą uszkodzonych wentylatorów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *