Wymiana ekranów w telefonach Warszawa Raszyn

Wymiana ekranów w telefonach Warszawa Raszyn

Czasami wystarczy chwila nieuwagi by wyświetlacz ukochanego telefonu pokrył się kolorową pajęczyną. Niestety pękniętego i rozlanego wyświetlacza nie da się już uratować i w magiczny sposób posklejać. Jedyna rada to jego wymiana. Niestety samodzielna wymiana uszkodzonego ekranu w smartfonie może okazać się trudna bez umiejętności oraz specjalnych narzędzi. Do tego dochodzi ponowne złożenie urządzenia i zabezpieczenie go przed wilgocią. Dlatego warto zostawić to fachowcom z X-Connect.

Jesteśmy renomowanym serwisem świadczącym pogwarancyjne naprawy telefonów znanych producentów takich jak: Apple, Samsun, Sony, LG, Huawei, Oppo, Mi, Cat, Motorola i wiele innych. Chętnie zajmiemy się wymianą uszkodzonego wyświetlacza.

Wymiana złącz i gniazd zasilania w telefonach Warszawa Raszyn

X-Connect świadczy również szereg innych napraw pogwarancyjnych telefonów m.in. wymianą złączy i gniazd zasilania, wymianą uszkodzonych gniazd słuchawkowych, gniazd kart pamięci i kart SIM a także spuchniętych lub niesprawnych baterii. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. W celu ustalenia wszystkich szczegółów zadzwoń do nas +48 793-100-568 lub napisz serwis@x-connect.pl omówimy szczegóły.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *