Wymiana ekranów w telefonach Warszawa Raszyn

Kto chociaż raz nie upuścił telefonu niech pierwszy rzuci nim o ścianę ;). A tak bardziej poważnie, często wystarczy chwila nieuwagi i z ekranu naszego ukochanego smartfona zostaje wielokolorowa pajęczyna. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak jego wymiana. To zadanie zleć ekipie X-Connect.

Wymiana złącz i gniazd zasilania w telefonach Warszawa Raszyn

W naszym serwisie pogwarancyjnym naprawisz telefony popularnych oraz mniej popularnych marek od Samsunga przez iPhone aż po telefony CAT. Zajmujemy się nie tylko wymianą pękniętych ekranów, ale także baterii, gniazd słuchawkowych, ładowania oraz obudów. Przywracamy także telefon do życia po zalaniu i utopieniu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *