Wymiana ekranów w telefonach Warszawa Raszyn

Wymiana ekranów w telefonach Warszawa Raszyn

Folia, która miała chronić ekran Twojego telefonu jednak nie dała rady? Na szczęście nie trzeba wyrzucać telefonu do śmieci. Przynieś telefon do X-Connect. Od lat świadczymy usługi pogwarancyjnej naprawy smartfonów znanych marek w tym także iPhone. Wymienimy zniszczony ekran na nowy i zabezpieczymy go szkłem ochronnym za ułamek ceny nowego telefonu.

Wymiana złącz i gniazd zasilania w telefonach Warszawa Raszyn

Jesteśmy bardzo skuteczni w naprawach innych uszkodzeń, takich jak wyłamane gniazda USB, problemy z gniazdami słuchawek i przyciskami telefonu. U nas wymienisz także baterię oraz przywrócisz telefon do życia po zalaniu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *