Wymiana ekranów w telefonach Warszawa Raszyn 2

Wymiana ekranów w telefonach Warszawa Raszyn

Ekran Twojego smartfona jest popękany i nie widzisz co dzieje się na ekranie? Nie musisz się męczyć, skorzystaj z pomocy serwisu X0Connect. Zajmiemy się wymianą uszkodzonego ekranu i telefon znowu będzie jak nowy. Zajmujemy się pogwarancyjną naprawą telefonów znanych marek takich jak iPhone (Apple), Samsung, Sony, LG, Cat, Huawei, Mi i wielu innych.

Czyszczenie telefonów po zalaniu Warszawa Raszyn

Telefon wpadł do wody lub został zalany? Takimi przypadkami również się zajmujemy. Wymieniamy również uszkodzone głośniki, gniazda ładowania, spuchnięte lub słabe baterie. Po co wyrzucać skoro można naprawić i cieszyć się dobrym sprzętem jeszcze przez wiele lat.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *