Wymiana ekranów w tabletach Warszawa Raszyn 2

Wymiana ekranów w tabletach Warszawa Raszyn

Chyba większość z nas chociaż czasem daje dziecku tablet do zabawy lub do oglądania bajek. Niestety chwila nieuwagi i ekran urządzenia może pokryć przykra dla oka pajęczyna a ciekłokrystaliczny ekran mienić się kolorami tęczy. Czy w takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak kupić nowy tablet?

Wymiana złącz i gniazd zasilania w tabletach Warszawa Raszyn

Na szczęście nie. Serwis X-Connect świadczy usługi pogwarancyjnej naprawy tabletów znanych marek. Wymienimy uszkodzony ekran i przywrócimy urządzenie do życia. Zajmujemy się także wymianą gniazd zasilania i innych złączy, wymianą baterii. Naprawiamy tablety również po zalaniu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *