Serwis konsol do gier Warszawa Raszyn

Wymiana dysków w konsolach Warszawa Raszyn

Gry tworzone na obecną oraz na poprzednią generację konsol zajmują bardzo dużo miejsca. W połączeniu z małą pojemnością dysków w konsolach powoduje, że możemy jednocześnie zainstalować tylko kilka gier. Pomóc może dodanie kolejnego dysku lub wymiana głównego dysku na większy. Operacja ta jednak może sprawić pewne problemy, ze względu na konieczność ponownego wgrania oprogramowania konsoli. W tej sytuacji chętnie pomożemy.

Instalacja oprogramowania w konsolach Warszawa Raszyn

Pomożemy dobrać odpowiedni dysk dopasowany do Twojej konsoli i zajmiemy się jego instalacją oraz konfiguracją. Zajmujemy się także czyszczeniem konsol z kurzu oraz wymianą past termoprzewodzących oraz termopadów. Nasi specjaliści wyczyszczą także napęd optyczny oraz zweryfikują kondycję wentylatorów odpowiedzialnych za chłodzenie urządzenia.

Serwis Sony PlayStation Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *