Przez Marcin / SerwisSerwis laptopów / 0 komentarze/y

Wymiana części w laptopach Warszawa Raszyn

Czy wiesz, że niektóre z części w starszym laptopie można wymienić co zwiększy szybkość? Wystarczy wymiana klasycznego dysku twardego na szybki dysk SSD, oraz zwiększenie ilości pamięci RAM. Taki zabieg spowoduje, że nawet leciwy komputer zacznie uruchamiać się szybciej i niewielkim kosztem odzyska dawną sprawność. Wymiana dysku będzie wymagała jednak ponownej instalacji systemu operacyjnego oraz konfiguracji.

Modernizacja laptopów Warszawa Raszyn

Całe zadanie wykona dla Ciebie ekipa X-Connect. Oprócz wymiany części zajmiemy się także czyszczeniem Twojego laptopa z kurzu oraz wymienimy stare pasty termoprzewodzące i zregenerujemy lub wymienimy wentylatory. Takie komputerowe SPA podziała jak krem odmładzający

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *