Wymiana części komputerowych

Wymiana części komputerowych Warszawa Raszyn

Twój komputer przestał działać lub działa jak żółw? A może nie daje sobie rady w nowych grach i wymaga wymiany kilku części? Skorzystać z usług X-Connect, pomożemy dobrać odpowiednie części, które pozwolą Twojemu komputerowi odzyskać dziecięcy wigor.

Składanie komputerów Warszawa Raszyn

Nasi specjaliści pomogą również dobrać zestaw komputerowy dostosowany do Twoich potrzeb – do pracy, oglądania filmów, pracy zdalnej, lekcji zdalnych, grania, oglądania filmów etc. Zajmujemy się składaniem  komputerów z części nowych a także używanych zakupionych za naszym pośrednictwem lub dostarczonych samodzielnie.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *