Opieka nad sprzętem komputerowym dla firm Warszawa Raszyn

Wymiana części komputerowych Warszawa Raszyn

Wymagania gier komputerowych oraz aplikacji są coraz większe. Nic więc dziwnego, że kilkuletnia maszyna z górnej półki ma problemu z uruchamianiem dzisiejszych gier. Jednak nie oznacza to, że będzie trzeba kupować zupełnie nowy komputer. Zwykle wystarczy wymiana kilku podzespołów i sprzęt odzyskuje swoją młodość. Jednak dobranie pasujących elementów może sprawiać trudność, dlatego warto skorzystać z pomocy X-Connect.

Składanie komputerów Warszawa Raszyn

Zajmiemy się modernizacją Twojego komputera i pomożemy go przyśpieszyć. A może potrzebujesz zupełnie nowego sprzętu? X-Connect również pomoże. Nasi eksperci dobiorą części zestawu dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu, tak aby złożyć komputer o najlepszych parametrach w określonym budżecie. Zajmiemy się także złożeniem komputera oraz instalacją i konfiguracją systemu operacyjnego.

Modernizacja komputerów Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *