Wymiana części komputerowych Warszawa Raszyn

Nawet najszybszy i najdroższy komputer z biegiem lat staje się coraz wolniejszy i przestaje sobie radzić z graniem czy codziennymi obowiązkami. Nie zawsze jednak konieczna jest wymiana od razu wszystkich elementów, co generuje duże koszty. X-Connect pomaga dobrać podzespoły komputera a następnie wymienia je przywracając komputerowi młodzieńczą świeżość i zew ducha.

Składanie komputerów Warszawa Raszyn

A jeżeli potrzebujesz zupełnie nowego komputera, ale nie jesteś na bieżąco z nowinkami oraz sprzętem, to serdecznie zapraszamy. Pomożemy złożyć komputer z części dopasowanych do Twoich potrzeb oraz budżetu. Zajmiemy się także konfiguracją i instalacją niezbędnego oprogramowania do nauki, pracy oraz rozrywki.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *