Wykonywanie instalacji światłowodowych Warszawa Raszyn

Sieci światłowodowe stają się nie tylko modne, ale stają się obecnym standardem. Dostawcy usług internetowych wprowadzają coraz wyższą przepustowość. Ważne jest zatem, aby nie być w tyle i korzystać z najnowszych technologii. Dotyczy to nie tylko firm, ale przede wszystkim deweloperów i inwestorów dla nowopowstających bloków i osiedli. Warto zatem już na etapie budowy zadbać o prawidłowo doprowadzone sieci światłowodowe.

Światłowody dla firm Warszawa Raszyn

Tym zajmie się ekipa X-Connect. Świadczymy usługi instalacji, modernizacji oraz napraw sieci światłowodowych na terenie Warszawy, Raszyna i okolic, nie straszne nam są również zlecenia wyjazdowe na terenie całego kraju. Od lat współpracujemy z wieloma dużymi firmami i jesteśmy znani na rynku.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *