Modernizacje sieci światłowodowych Warszawa Raszyn

Wykonywanie instalacji światłowodowych Warszawa Raszyn

Potrzebujesz sprawdzonej, fachowej i rzetelnej ekipy specjalistów, którzy zajmą się instalacją światłowodów? Jesteś we właściwym miejscu. X-Connect zajmuje się wykonywaniem instalacji światłowodowych na osiedlach w studzienkach, linii napowietrznych oraz w budynkach. Zajmujemy się realizacją instalacji w sposób kompleksowy – od wykopania rowów po ich zasypanie i zasianie trawy, od bruzdowania ścian po malowanie.

Światłowody dla firm Warszawa Raszyn

Wykonujemy realizacje na terenie całego kraju, zarówno na powstających osiedlach deweloperskich jak i już istniejących, a także osiedlach spółdzielczych. Prowadzimy instalacje światłowodowe we wnętrzach budynków biurowych, mieszkalnych i przemysłowych wraz z doprowadzeniem sieci we wskazane miejsca.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *