Wydruk 3D na zamówienie

Potrzebujesz niestandardowych części lub prototypów, ale nie masz możliwości wyprodukowania ich w tradycyjny sposób? Skorzystaj z usług drukowania 3D w X-Connect i wydrukuj dowolną formę, której potrzebujesz wykonaną w tej innowacyjnej technologii. Realizujemy wydruk 3D elementów o maksymalnych wymiarach 25x25x25 cm.

Drukowanie elementów 3D

Wydruk 3D pozwala na tworzenie niestandardowych kształtów, które ciężko uzyskać tradycyjnymi metodami produkcji. U nas wydrukujesz części pojedynczo oraz całymi seriami, to idealne rozwiązanie dla projektów o małej objętości lub wysokiej zmienności kształtu. Oferujemy szybki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *