Wydruk 3D na zamówienie

Jesteś projektantem lub artystą. A może potrzebujesz niestandardowych części do swojego projektu DIY lub część, której potrzebujesz do naprawy sprzętu jest nieosiągalna? Skorzystaj z usług X-Connect i zamów drukowanie elementów 3D na zamówienie. Technologia druku 3D pozwala na tworzenie praktycznie wszystkiego, od biżuterii przez gadżety aż po narzędzia przemysłowe i elementy budowalne. U nas wydrukujesz prototypy oraz elementy o niskim nakładzie produkcji.

Drukowanie detali 3D

Dzięki możliwości drukowania niestandardowych kształtów, możemy wydrukować dla Ciebie części dopasowane do potrzeb. Jeżeli szukasz najlepszej jakości druku 3D skontaktuj się z nami. Nasz zespół ekspertów dostarczy Ci najlepsze rozwiązania. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci na każdym kroku produkcji od projektowania i modelowania aż do druku i dostawy gotowego elementu. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że druk 3D może pomóc Ci szybciej osiągnąć cel.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *