Wsparcie IT dla firm Warszawa Raszyn

Korzystanie z nowoczesnych technologii to obecnie podstawa działania większości firm. Jednak utrzymanie sprzętu i oprogramowania w dobrej kondycji może być skomplikowane i kosztowne. Zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw, których nie stać na zatrudnianie informatyka na pełen etat. Dlatego ważne jest posiadanie rzetelnego i profesjonalnego wsparcia informatycznego. A takie zagwarantuje X-Connect.

Obsługa informatyczna firm Warszawa Raszyn

Oferujemy wsparcie informatyczne dla firm na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. W ramach naszych usług gwarantujemy pomoc w zakresie zarządzania siecią, utrzymania sprzętu, oprogramowania oraz innych rozwiązań informatycznych. Zajmujemy się także wykonywaniem kopii zapasowych, odzyskiwaniem utraconych danych oraz ochronę przez wirusami i innymi zagrożeniami cybernetycznymi. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie z dziedziny informatyki oraz stale podnoszą kwalifikacje, aby gwarantować jakość usług na najwyższym poziomie.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *