Wsparcie IT dla firm Warszawa Raszyn

Potrzebujesz pomocy informatyka? Nie musisz od razu zatrudniać kogoś na stałe. X-Connect świadczy usługi informatyczne dla firm na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Zajmujemy się projektowaniem, konfiguracją, konserwacją oraz naprawą sieci biurowych światłowodowych oraz na skrętce. Pomagamy zbudować oraz naprawić zaplecze sprzętowe w firmie.

Obsługa informatyczna firm Warszawa Raszyn

Oprócz pomocy bezpośredniej świadczymy także usługi zdalnego wsparcia użytkowników w przypadku gdy nie ma konieczności bezpośredniej wizyty, co znacznie skraca czas usunięcia problemów np. z działaniem sieci lub aplikacji biurowych. Umożliwiamy rozliczanie abonamentowe lub per zdarzenie. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz bardzo wysoką jakość usług.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *