Wsparcie IT dla firm Warszawa Raszyn

Kolejna awaria komputerów w firmie spowodowała wielogodzinny zastój i straty? Skorzystaj z usług X-Connect. Świadczymy usługi wsparcia informatycznego dla firm na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Zajmujemy się zarówno wsparciem typu helpdesk jak i serwisowaniem sprzętu bezpośrednio w firmie.

Obsługa informatyczna firm Warszawa Raszyn

Umożliwiamy różne sposoby rozliczeń zarówno w formie abonamentu jak i rozliczenia per zdarzenie. Oferujemy konkurencyjne stawki oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą szybko rozwiązać problemy informatyczne zarówno z komputerami jak innym sprzętem biurowym.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *