Wsparcie IT dla firm Warszawa Raszyn

Zatrudnienie na stałe dobrego informatyka w małej firmie to wysoki i niepotrzebny wydatek. Lepiej skorzystaj z abonamentowego wsparcia informatycznego X-Connect. Od lat działamy na rynku świadcząc usługi dla firm na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Nasi specjaliści pomogą zarówno z obsługą i konfiguracją komputerów i aplikacji, instalacją oprogramowania oraz urządzeń, konfiguracją sieci i urządzeń sieciowych oraz biurowych takich jak fax czy drukarka sieciowa. W razie awarii naprawy komputera dokonujemy bezpośrednio na miejscu.

Obsługa informatyczna firm Warszawa Raszyn

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz dogodny sposób rozliczenia zarówno w formie miesięcznego abonamentu lub opłaty per zdarzenie. W ramach naszych usług prowadzimy także telefoniczne wsparcie dla użytkowników.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol PlayStation Xbox i Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *