Wsparcie IT dla firm Warszawa Raszyn

Wsparcie IT dla firm Warszawa Raszyn

Zatrudnianie etatowego informatyka w małej firmie to ogromny koszt. Dlaczego zatem nie skorzystać u usług X-Connect? Od lat świadczymy informatyczne wsparcie dla firm na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Nasi specjaliści czekają pod telefonem aby pomóc zdalnie lub bezpośrednio na miejscu.

Obsługa informatyczna firm Warszawa Raszyn

Zajmujemy się również opieką nad sprzętem komputerowym, sieciowym, biurowym oraz monitoringiem i alarmami. Napraw dokonujemy bezpośrednio na miejscu bez konieczności zabierania sprzętu. Umożliwiamy rozliczanie w ramach miesięcznego abonamentu lub opłaty per zdarzenie.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *