Wsparcie informatyczne dla firm Warszawa Raszyn

 

W czasach coraz większej drożyzny każdy z nas liczy się z wydatkami. Nic więc dziwnego, że coraz bardziej popularna staje się usługa zewnętrznego wsparcia informatycznego. Dzięki temu nie musisz zatrudniać w firmie informatyka na pełen etat, a wyłącznie na czas naprawy komputera. Skorzystaj z usług X-Connect i świadczonego przez nas wsparcia informatycznego dla firm.

Opieka nad sprzętem komputerowym Warszawa Raszyn

W ramach naszch usług służymy pomocą w konfiguracji sprzętu komputerowego, wyboru sprzętu do firmy, zakładania stron internetowych. Zajmujemy się także naprawami komputerów i sprzętu bezpośrednio na miejscu w firmie. Umożliwiamy rozliczanie się jako stała opłata abonamentowa lub za godzinę pracy. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Informatyk na godziny Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *