Ustawianie anten Warszawa Raszyn

Masz problem z ustawieniem anteny satelitarnej? A może potrzebujesz zainstalować talerz lub antenę na dachu? Skorzystaj z pomocy fachowców z X-Connect. Zajmujemy się nie tylko instalacją anten, ale również niezbędnych przewodów oraz urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej. Zajmiemy się także dostrojeniem i konfiguracją Twojego dekodera.

Montaż anten satelitarnych Warszawa Raszyn

Świadczymy także usługi instalacji internetowych sieci domowych, kamer monitoringu, systemów alarmowych oraz sieci WiFi typu mesh. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *