Ustawianie anten Warszawa Raszyn

Ustawianie anten Warszawa Raszyn

Do prawidłowego dobierania sygnału satelitarnego należy precyzyjnie ustawić czaszę anteny. Samodzielne ustawianie, bez jednoczesnej możliwości weryfikacji mocy sygnału to iście syzyfowa praca, a do tego niebezpieczna. Upadek z wysokości może skończyć się bardzo źle. Dlatego nie warto ryzykować i tracić czasu i skorzystać z naszych usług.

Montaż anten satelitarnych Warszawa Raszyn

W X-Connect od wielu lat zajmujemy się ustawianiem anten satelitarnych oraz konfiguracją dekoderów. wykonujemy także usługi doprowadzenia niezbędnych przewodów antenowych, sieciowych oraz elektrycznych, tak aby była możliwość korzystania z telewizora i dekodera w wygodnym dla Ciebie miejscu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *