Monitory do wyświetlania reklam

Telewizory do reklam

Otwierasz sklep, salon lub inny punkt usługowy? Jednym z elementów wyposażenia jest sprzęt video do wyświetlania. W Naszej ofercie znajdziesz telewizory, ekrany, ścianki oraz monitory przeznaczone do wyświetlania reklam. Sprzęt tego typu można również wykorzystać do wyświetlania aktualnego menu, numerów wolnych kas, kolejny numerów realizacji zamówienia i wiele innych.

Monitory do wyświetlania reklam

Fachowcy z X-Connect pomogą dobrać odpowiedni sprzęt, który przyda się w Twojej firmie. Zajmujemy się również montażem urządzeń oraz niezbędnego oprzyrządowania i oprogramowania do obsługi. W ramach realizacji usługi przeprowadzimy również szkolenie pracowników z obsługi systemu.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *