Telewizory do reklam

Pamiętasz sceny z filmów o Harrym Potterze z ruchomymi obrazami? Podobny efekt możesz uzyskać wykorzystując telewizory lub monitory reklamowe. W ten sposób możesz uświetnić wnętrze swojego lokalu – kawiarni, klubu czy dyskoteki. Oczywiście monitory reklamowe możesz wykorzystać także w sposób tradycyjny w swoim sklepie czy lokalu do wyświetlania reklam, asortymentu. W połączeniu z panelem płatniczym idealnie sprawdzają się także do samodzielnego składania zamówień, które potem wydajesz w okienku.

Telebimy reklamowe

Niezależnie jednak od tego w jaki sposób chcesz wykorzystać moc i możliwości monitorów, ekranów czy telebimów reklamowych, w pierwszej kolejności trzeba dobrać odpowiedni sprzęt, następnie go zainstalować i skonfigurować. Tym wszystkim zajmie się dla Ciebie ekipa X-Connect. Od wielu lat działamy na rynku digital signage świadcząc dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *