Telewizory do reklam

Telewizory do reklam mogą być wykorzystywane nie tylko jako medium do wyświetlania reklam czy menu, ale także jako tablica do składania zamówień np. w kinie czy barze szybkiej obsługi. Co więcej, monitor taki może zostać wykorzystany również jako tzw. ruchowy i interaktywny obraz. Kojarzysz żywe obrazy z filmów Harry Potter? Podobny efekt można uzyskać właśnie dzięki telewizorom do reklam.

Monitory do wyświetlania reklam

Instalacją oraz konfiguracją zajmie się dla Ciebie ekipa X-Connect. Od lat działamy na rynku Digital Signage, na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Nasze usług świadczymy również na trenie całego kraju. Mamy dostęp do bogatej oferty sprzętu Digital Signage i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *