Telewizory do reklam

Obecnie jedyną pewną rzeczą jest zmiana. A to wymusza na przedsiębiorcach konieczność zmieniania się razem z rynkiem. Warto zatem zainwestować w telewizory i ekrany do wyświetlania reklam. Pozwalają one nie tylko na wyświetlania aktualnej oferty sklepu, informacji o promocjach, ale także mogą być wykorzystywane do wyświetlania aktualnego menu wraz z cenami, kolejek zamówień i innych ważnych informacji dla Klientów.

Monitory do wyświetlania reklam

X-Connect od lat zajmuje się instalacją i konfiguracją monitorów, ekranów i tablic reklamowych. Mamy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Korzystając z naszych usług masz pewność, że zlecenie zostanie wykonane ze 100% starannością i zgodnie z Twoim życzeniem.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *