Systemy monitoringu i kontroli dostępu Warszawa Raszyn

Dzisiejsze systemy monitoringu to coś więcej niż tylko kamera podpięta do telewizora i magnetowidu. Wysokiej jakości kamery działają we współpracy z detektorami ruchu, dźwięku oraz temperatury znacznie zwiększają możliwości kontroli sytuacji. W połączeniu z bramkami kontroli dostępu na karty pozwalają na uzyskanie pełnego spektrum informacji na temat osób przebywających w danej strefie i szybkie wyłapanie ewentualnych intruzów.

Naprawa i konserwacja systemu monitoringu i kamer Warszawa Raszyn

Wybierając system monitoringu lepiej nie pozostawiać tego przypadkowi i postawić na sprawdzoną i rzetelną firmę taką jak X-Connect. Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją, montażem, konfiguracją oraz naprawą urządzeń do monitoringu. Działamy na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb Państwa firmy.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *