Systemy alarmowe Warszawa Raszyn

Sprawny system alarmowy wyposażony w kamery wysokiej jakości to jeden z filarów bezpieczeństwa, twojego, bliskich, pracowników oraz mienia. Warto jednak pamiętać, że instalacja takich systemów to bardzo odpowiedzialne zadanie, które powinno być powierzane specjalistom. Dlatego skorzystaj z profesjonalnej usługi X-Connect.

Instalacja kamer Warszawa Raszyn

W ramach zlecenia wykonujemy pełną instalację systemu alarmowego, kamer, punktów kontroli dostępu, konfigurację oraz doradztwo w zakresie dobrania najlepszego rozwiązania. Dobrze zainstalowane oraz skonfigurowane kamery pozwalają na monitorowania w czasie rzeczywistym sytuacji na Twoim terenie oraz możliwość szybkiej reakcji.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *