Światłowody dla firm Warszawa Raszyn

Ilość przesyłanych danych w sieci stale rośnie. Tradycyjne łącza miedziane mogą być już niewystarczające do zaspokojenia potrzeb nawet niewielkiej firmy. Warto w tej sytuacji skorzystać z dobrodziejstwa sieci światłowodowych. Instalację światłowodów pozostaw fachowcom z X-Connect.

Instalacje światłowodowe na osiedlach Warszawa Raszyn

Od lat zajmujemy się instalacją, modernizacją oraz naprawą sieci światłowodowych dla firm, deweloperów oraz instytucji posiadających osobowość prawną. Wykonujemy pełen zakres prac od robót ziemnych po doprowadzenie instalacji do wybranych punktów i konfigurację.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *