Światłowody dla firm Warszawa Raszyn

Kilka dni temu jeden z krajowych dostawców Internetu testował usługę 10GBs. Przy takich prędkościach nie wystarczą zwykłe sieci miedziane. Konieczne jest zastosowanie światłowodów, które zapewnią wysoką prędkość oraz jakość połączenia. Budując nowy blok lub osiedle zadbaj o to żeby nowi mieszkańcy od pierwszego dnia mieli dostęp do najnowszych technologii i zainwestuj w światłowody i skorzystaj z usług X-Connect.

Instalacje światłowodowe na osiedlach Warszawa Raszyn

Od lat zajmujemy się instalacją sieci światłowodowych na nowych osiedlach, w blokach, halach oraz innych obiektach. Wykonujemy prace ziemne, oraz instalacje wewnętrzne. Działamy na terenie Warszawy, Raszyna oraz okolic. Nie boimy się realizacji wyjazdowych na terenie kraju. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *