Światłowody dla firm Warszawa Raszyn

Światłowody dla firm Warszawa Raszyn

Mało kto w dzisiejszych czasach wyobraża sobie życie bez Internetu i to szybkiego Internetu. A taki zapewnić mogą tylko łącza światłowodowe. Jeżeli zatem planujesz budowę domu, osiedla, bloku czy biurowca, nie możesz zapomnieć o dostarczeniu odpowiedniej infrastruktury sieciowej. X-Connect zajmuje się instalacją sieci światłowodowych na terenie Warszawy Raszyna i okolic.

Instalacje światłowodowe na osiedlach Warszawa Raszyn

Zaprojektujemy oraz wykonamy montaż kompletnej sieci światłowodowej i przygotujemy ją do podłączenia do wybranego dostawcy Internetu. Na rynku działamy od wielu lat i na swoim koncie mamy setki zrealizowanych inwestycji.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *