Sprzedaż, naprawa, instalacja telewizorów reklamowych

Lata dwudzieste XXI wieku sprawiły, że coraz bardziej popularne staje się odchodzenie od tradycyjnej formy reklamy w postaci plakatów czy bilbordów. Ich miejsce coraz częściej zajmują monitory lub telewizory reklamowe. Ich główną zaletą jest możliwość wyświetlania dynamicznych reklam zarówno w formie statycznych obrazów, zmienianych cyklicznie jak i filmów lub prezentacji materiałów interaktywnych. Dzięki temu istnieje możliwość szybkiej aktualizacji oferty bez konieczności zrywania i naklejania plakatów.

Ścianki reklamowe Warszawa Raszyn

Urządzenia tego typu bardzo często wykorzystywane są również do prezentacji aktualnego menu w lokalach gastronomicznych, kolejki zamówień lub w połączeniu z terminalem płatniczym umożliwiają samodzielne złożenie zamówienia. Telewizory reklamowe wymagają jednak wcześniejszej instalacji oraz konfiguracji. Na szczęście tym zajmą się specjaliści z X-Connect. Pomożemy także dobrać sprzęt niezbędny do wdrożenia w firmie digital signage.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *