Składanie komputerów z części nowych i używanych Warszawa Raszyn

Nawet najlepszy komputer z czasem staje się coraz wolniejszy i przestaje uruchamiać nowe gry lub programy. Na szczęście nie zawsze konieczna jest wymiana całego sprzętu i ponoszenie wysokich kosztów rozbudowy. Skorzystaj z usług X-Connect, pomożemy Ci dobrać części do rozbudowy Twojego komputera lub zajmiemy się złożeniem nowego na bazie części nowych lub używanych. Komputery składane przez nas zawsze dopasowane są do Twoich potrzeb i budżetu.

Modyfikacja komputerów, instalacja Windows, Linux Warszawa Raszyn

Wykonujemy także usługi konserwacji komputerów, czyszczenia z kurzu, wymiany past termoprzewodzących i termopadów. Zajmujemy się instalacją i konfiguracją systemów operacyjnych oraz oprogramowania takiego jak pakiety biurowe, antywirusy, zapory sieciowe i wiele innych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *