Składanie komputerów Warszawa Raszyn

Samodzielne złożenie komputera to idealny sposób na uzyskanie oczekiwanej wydajności sprzętu, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb. To także doskonały sposób na obniżenie ostatecznej ceny komputera w porównaniu do gotowych zestawów, które mogą nie spełniać wszystkich naszych oczekiwań. Wiemy jednak, że nie każdy z nas ma czas na to, żeby porównywać części i budować z nich zestaw marzeń. Dlatego jeżeli potrzebujesz komputera szytego na miarę, który będzie idealny do pracy, nauki oraz grania skontaktuj się z X-Connect.

Modernizacja komputerów Warszawa Raszyn

Od wielu lat zajmujemy się składaniem oraz modernizacją komputerów, zarówno dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Nasi specjaliści pomogą dobrać najlepszy zestaw podzespołów, tak aby komputer był dostosowany do Twoich potrzeb i w rozsądnej cenie.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *