Składanie komputerów Warszawa Raszyn

Twój komputer działa wolno albo ciągle się zawiesza doprowadzając Cię do szewskiej pasji? Masz ochotę wyrzucić go przez okno? Skontaktuj się z X-Connect, może nic nie poradzimy na zszargane nerwy, ale już na komputer jak najbardziej. Od lat zajmujemy się modernizacją komputerów, poprawiając ich wydajność niewielkim kosztem oraz doradzamy i składamy całkiem nowe zestawy dostosowane do potrzeb i budżetu.

Modernizacja komputerów Warszawa Raszyn

W X-Connect możesz złożyć lub zmodernizować komputer zarówno z częściami nowymi jak i używanymi. Świadczymy również usługi wykonywania tzw. custom loopów czyli dedykowanego chłodzenia komputera cieczą, zarówno na rurkach giętkich jak i sztywnych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *