2022.04.24 - Składanie komputerów Warszawa Raszyn

Składanie komputerów Warszawa Raszyn

Na Allegro oraz w marketach z elektroniką, pełno „świetnych” ofert z komputerami do grania lub nauki. Jednak po bliższym przyjrzeniu się opisowi okazuje się, że oferta jest świetna tylko dla sprzedawcy, bo pozwala mu wypchnąć starocie lub wątpliwej jakości zasilacze. Jak zatem złożyć dobry komputer i nie dać się nabrać? Skorzystaj z pomocy serwisu X-Connect.

Modernizacja komputerów Warszawa Raszyn

Od lat zajmujemy się składaniem i modernizacją komputerów PC. Nasi specjaliści pomogą dobrać komponenty komputera dopasowane do siebie pod względem wydajności oraz ceny, tworząc najbardziej optymalny zestaw do potrzeb użytkownika. Złożony u nas zestaw jest gotowy do pracy lub grania. Na życzenie możemy również przygotować dedykowane chłodzenie wodne.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *