Składanie komputerów Warszawa Raszyn

Składanie komputerów Warszawa Raszyn

Odpowiednie dopasowanie komponentów komputera to podstawa jeżeli chcemy, aby nasz sprzęt działał dobrze i szybko. Nieumiejętne dobranie procesora czy karty graficznej może spowodować, że nie będziemy w stanie wykorzystać potencjału urządzenia, a jednocześnie mocno przepłacimy. Dlatego warto skorzystać z usług ekspertów z X-Connect. Dobierzemy konfigurację komputera do Twoich potrzeb, tak aby otrzymać maksymalnie wydajny sprzęt w określonym budżecie.

Czyszczenie komputerów Warszawa Raszyn

Nawet kilkuletni sprzęt, który jakby się mogło wydawać nadaje się już tylko na śmietnik można przywrócić do życia i sprawić, że z powodzeniem będzie służył przez kilka kolejnych lat. Wymiana tylko jednego elementu może poprawić szybkość działania komputera i sprawić, że będzie z powodzeniem służył przez kilka kolejnych lat. Tak, takie rzeczy też robimy w X-Connect.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *