Sieci WiFi dla Firm Warszawa Raszyn

Sieci bezprzewodowe to istotny element infrastruktury IT, który pozwala na łatwe wygodne połączenie urządzeń wewnątrz przedsiębiorstwa oraz zapewnia mobilność pracowników. Obecnie niemal każda firma korzysta z sieci bezprzewodowych zamiast lub równolegle z sieciami przewodowymi. Nowoczesne sieci bezprzewodowe zapewniają wysoki transfer oraz bezpieczeństwo.

Firmowe sieci bezprzewodowe Warszawa Raszyn

X-Connect oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu sieci bezprzewodowych dla firm. Zajmujemy się projektowaniem, instalacja, konfiguracją oraz utrzymaniem i naprawą sieci bezprzewodowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. Nasze rozwiązania wykorzystując najnowsze technologie, które zapewniają bezpieczeństwo, duży zasięg sieci, wysoką przepustowość oraz stabilność połączenia. Oferujemy rozwiązania zarówno dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw zlokalizowanych w wielu budynkach.

Sieci światłowodowe – instalacja, naprawa, przebudowa

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *