Sieci bezprzewodowe dla firm Warszawa Raszyn

Firmowa sieć bezprzewodowa zapewnia znacznie większą wygodę niż tradycyjne sieci kablowe. Z połącznia bezprzewodowego mogą korzystać nie tylko pracownicy na swoich komputerach służbowych, ale również wiele innych urządzeń. Jednak ważne jest nie tylko odpowiednie rozmieszczenie anten, ale również konfiguracja samej sieci, aby sieć była bezpieczna i niedostępna dla osób spoza firmy.

Instalacja sieci WiFi dla firm Warszawa Raszyn

Dlatego skorzystaj z pomocy X-Connect. Zajmiemy się nie tylko instalacją, ale również konfiguracją Twojej bezprzewodowej sieci firmowej. Doradzimy w doborze odpowiednich urządzeń i topologią sieci. W przypadku awarii służymy również pomocą w naprawie. Świadczymy również inne usługi sieciowe i informatyczne.

Instalacja i konfiguracja hotspot dla firm Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *