Sieć bezprzewodowa dla Firm Warszawa Raszyn

Wiele firm powoli zaczyna odchodzić od budowania tradycyjnych sieci biurowych opartych o łączność przewodową. Duży wpływ na taki stan rzeczy miała pandemia oraz praca zdalna. Kolejnym powodem jest pojawianie się na rynku coraz większej liczby modeli laptopów biznesowych, które nie są wyposażone w tradycyjne gniazdo Ethernet czy możliwość podłączenia stacji dokującej.

Instalacja i konfiguracja sieci bezprzewodowych Warszawa Raszyn

Dobrze zaprojektowania sieć bezprzewodowa daje możliwość większej swobody w kwestiach zajmowania stanowisk przy biurkach. Przemieszczania się z laptopem po terenie firmy, np. na spotkania czy konferencje. Oraz daje dostęp do serwera druku i drukarki z każdego miejsca w firmie. Budowę oraz konfigurację sieci bezprzewodowej lub mesh pozostaw specjalistom z X-Connect.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *