Serwis Xbox One Warszawa Raszyn

X-Connect o znany oraz lubiany prze klientów pogwarancyjny serwis konsol Xbox, Play Station, Nintendo Switch. U nas naprawisz także komputer stacjonarny oraz przenośny. Zajmiemy się nie tylko naprawą, ale również konserwacją Twojej konsoli, wyczyścimy ją z zalegającego wewnątrz kurzu oraz wymienimy pasty termoprzewodzące. Wymienimy uszkodzone gniazda USB, gniazda zasilania, port optyczny.

Wymiana dysków w konsolach Warszawa Raszyn

Potrzebujesz wymienić lub dodać do swojej konsoli większy dysk? Nie ma problemu, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie oraz zajmiemy się instalacją oprogramowania konsoli, tak aby sprzęt działał jak nowy. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol Sony PlayStation, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *