Serwis konsol do gier Warszawa Raszyn

Serwis Xbox One Warszawa Raszyn

Ukochana konsola przestała działać? A może nie może wytrzymać z powodu gorąca? skorzystaj z usług serwisu pogwarancyjnego X-Connect. Zajmujemy się konserwacją oraz naprawą konsol Xobx One oraz Xobx Series. Przywracamy do życia urządzenia po zalaniu oraz upadku, wymieniamy dyski na większe wraz z instancją niezbędnego oprogramowania.

Wymiana dysków w konsolach Warszawa Raszyn

U nas wykonasz także gruntowne czyszczenie konsoli z kurzu wraz z wymianą past termoprzewodzących, termopadów oraz regeneracją wentylatorów. Wymieniamy uszkodzone gniazda zasilania, USB optyczne oraz napędy płyt.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów oraz konsol PlayStation Xbox i Nintendo Switch. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *