Serwis Xbox One Warszawa Raszyn 2

Serwis Xbox One Warszawa Raszyn

X-Connect od lat świadczy usługi pogwarancyjnej naprawy konsol Xbox, PlayStation oraz Nintendo. Zajmujemy się wymianą uszkodzonych gniazd zasilania, USB, HDMI i innych. U nas wykonasz także bieżącą konserwacje i czyszczenie konsoli wraz z wymianą termopadów i past termoprzewodzących.

Wymiana dysków w konsolach Warszawa Raszyn

X-Connect świadczy także usługi wymiany dysków w konsolach wraz z instalacją oprogramowania niezbędnego do prawidłowego działania konsoli.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *