Serwis Xbox One Warszawa Raszyn

Serwis Xbox One Warszawa Raszyn

Koniec gwarancji nie oznacza, że konsola od razu nadaje się na śmietnik. W naszym serwisie naprawiamy konsole Xbox One oraz PlayStation i Nintendo.  Zajmujemy się także bieżącą konserwacją konsol, czyszczeniem napędów optycznych, wymianą past termoprzewodzących i termopadów.

Wymiana dysków w konsolach Warszawa Raszyn

Wykonujemy również zlecenia zmiany dysku konsoli wraz z instalacją niezbędnego oprogramowania, co jest niezbędne po wymianie nośnika danych.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *