2022.03.31 - Serwis telefonów Warszawa Raszyn

Serwis telefonów Warszawa Raszyn

W ostatnich latach smartfony robią się coraz większe, a to sprawia, że coraz łatwiej je także uszkodzić. Chwila nieuwagi i ekran pokrywa się pajęczyną oraz paletą barw niczym obraz Picassa. Takich napraw nie obejmuje już gwarancja, a serwisy autoryzowane z reguły życzą sobie grubych pieniędzy za wymianę. Z pomocą przychodzi X-Connect, serwis pogwarancyjny, który żadnej naprawy się nie boi.

Naprawa telefonów Warszawa Raszyn

Od lat przywracamy do życia telefony znanych i mniej znanych marek po upadku i całkowitym rozbiciu wyświetlacza, zalaniu a nawet utopieniu. U nas także dokonasz wymiany gniazda słuchawkowego, gniazda USB, gniazda karty SIM, głośnika, mikrofonu czy kamery.

X-Connect zakres usług Warszawa Raszyn

Nasz serwis świadczy również usługi pogwarancyjnej naprawy komputerów PC, laptopów, tabletów oraz telefonów popularnych marek. Nasze usługi świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 na terenie Warszawy, Raszyna i okolic. Przed dostarczeniem nam uszkodzonego sprzętu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 16, pod numerem telefonu +48 793-100-568, mailowy serwis@x-connect.pl lub za pośrednictwem naszego Fanpage’u na Facebooku. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty usługi. Co więcej, z wybranych lokalizacji możemy odebrać bezpłatnie sprzęt do naprawy. Zapraszamy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *